BLOG

Apartamenty w Bułgarii – wynajem na wakacyjny wypoczynek

29/06/2023

Apartamenty w Bułgarii – wynajem na wakacyjny wypoczynek

 

Wielu Polaków za cel swojej wakacyjnej podróży obiera Bułgarię. Polskich turystów kuszą niskie ceny, szeroka dostępność różnego rodzaju usług, a także świetnie wyposażone apartamenty. Bułgaria pod tym względem spełnia najwyższe rynkowe standardy i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Jeżeli planujesz wypad do Bułgarii, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów i domów na wynajem, którą przygotowali eksperci Bułgaria Okiem Tubylca.

 

Bułgaria to przepis na udane wakacje

Bez dwóch zdań Bułgaria to przepis na udane wakacje. Nad Morzem Czarnym słońce świeci tu przez 12 miesięcy w roku, a kąpiele morskie możliwe są nawet przez 7 miesięcy. Wydłużony sezon daje większe możliwości w zakresie planowania wyjazdu urlopowego. Na ten można postawić z biurem podróży oraz na własną rękę. Za tą drugą opcją przemawiają m.in. liczne połączenia lotnicze, które oferują tani przewoźnicy z wielu miast w Polsce. Dzięki temu niedużym kosztem można dostać się na słoneczne wybrzeże Bułgarii i cieszyć się wyjątkowym mikroklimatem, piękną pogodą, piaszczystymi plażami, egzotyczną florą i fauną, świeżym i pysznym jedzeniem, a także licznymi atrakcjami. Dodatkowym atutem jest fakt, że apartamenty w Bułgarii na wakacyjny wypoczynek można wynająć w atrakcyjnych cenach oraz w doskonałych lokalizacjach nad samym morzem. Fani górskich widoków i trekkingu również znajdą coś dla siebie.

Słoneczny Brzeg i nie tylko

Oczywiście prawdziwym centrum nadmorskiej turystyki w Bułgarii jest Słoneczny Brzeg. To miejsce słynące z wielokilometrowych plaż, bogatej oferty turystycznej oraz licznych atrakcji dla różnych grup odbiorców. W Słonecznym Brzegu wypoczną zarówno single, całe rodziny z dziećmi, osoby starsze, jak i młodsze. Jeżeli poszukujecie nieco bardziej kameralnych ośrodków i urokliwych miasteczek, to warto sprawdzić oferty takich miejscowości jak Sveti Vlas, Elenite, czy Aheloy. Ta pierwsza może poszczycić się największą przystanią jachtową w Bułgarii, co docenią fani turystyki wodnej. Miejscowości te są zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Słonecznego Brzegu, jednak zachwycają swoją intymnością, pięknem oraz pozwalają na różne formy wypoczynku. Z jednej strony znajdują się piękne plaże, a z drugiej fantastyczne ścieżki górskie z bogatą fauną i florą. Ponadto turyści mają do dyspozycji różnego rodzaju nieruchomości. Bułgaria pod tym kątem stale się rozwija i już teraz spełnia najwyższe standardy.

Kompleksy z bogatą infrastrukturą

Dużym zainteresowaniem turystów w Bułgarii cieszą się kompleksy z pełną infrastrukturą rozrywkową. To doskonałe miejsca dla całych rodzin oraz dla osób podróżujących w parach, w pojedynkę lub grup przyjaciół. W ramach w pełni wyposażonego kompleksu goście otrzymują dostęp do obiektów sportowych, basenów ze zjeżdżalniami, restauracji, ścieżek spacerowych, prywatnych plaż, centrów SPA, placów zabaw itp. Dzięki temu z atrakcji można korzystać bez konieczności wychodzenia z kompleksu, co jest dużym ułatwieniem dla osób, które poszukują odpoczynku w jednym miejscu lub rodzin z dziećmi. Do ciekawych kompleksów nad Morzem Czarnym należą m.in.: Waterpark Fort, Sorrento Sole Mare, Premier Fort Beach, Privilege Fort Beach czy jeden z największych obiektów Grand Resort. Oferują one apartamenty o różnej wielkości i standardzie wykończenia. Przed wynajmem warto zapoznać się z udogodnieniami, które gwarantowane są w danym obiekcie, a także z jego specyfiką. W przypadku wątpliwości lub pytań, rekomenduje się kontakt z ekspertem.

Wynajmij apartament z Bułgaria Okiem Tubylca

Jeżeli planujesz wspaniałe bułgarskie wakacje, to zachęcamy do skorzystania z oferty wynajmu apartamentów na wakacyjny wypoczynek z Bułgaria Okiem Tubylca. To zespół ekspertów, którzy na co dzień mieszkają w Bułgarii i oferują dostęp do starannie przygotowanych obiektów wakacyjnych. Specjaliści marki pomogą w dobraniu apartamentu bezpośrednio do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferta Bułgaria Okiem Tubylca to nie tylko wynajem wakacyjny apartamentów, ale również apartamenty w Bułgarii na sprzedaż wraz z obsługą posprzedażową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy i do wybrania Bułgarii na swoją destynację wakacyjną.

Zobacz nasze kompleksy wakacyjne na wynajem w Bułgarii

Komfortowe apartamenty i nieruchomości w Bułgarii,  znajdujące się w świetnej lokalizacji oraz wyposażone w dodatkowe atrakcje (widok na morze, basen, pole golfowe) sprawią, że na pewno wakacje będą udane!

poprzednie zdjęcie
następne zdjęcie
Sprawdź wszystkie nasze kompleksy