Oferta dla właścicieli

ZARZĄDZANIE I SPRZEDAŻ TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Kompleksowo bezproblemowo

Zarządzanie nieruchomościami wakacyjnymi to kompleksowa usługa, jaką oferujemy właścicielom apartamentów wakacyjnych na Riwierze Bułgarskiej.

To ciągła praca, aby twoja nieruchomość wakacyjna zawsze była w dobrym stanie i wszystko przebiegało bez zakłóceń. Teraz możesz to wszystko pozostawić profesjonalistom.

Zorganizujemy każdą niezbędną konserwację.

NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIĄ WAKACYJNĄ

Bulgaria Okiem Tubylca Ltd. sprawia, że wynajem nieruchomości wakacyjnych w Bułgarii jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystając z naszej usługi zarządzania nieruchomościami wakacyjnymi, nie musisz się już martwić o swój letni dom.

Nasz zespół jest tutaj przez cały rok, aby pomóc Ci we wszystkim, co jest niezbędne, aby Twój dom wakacyjny stał się jednym wielkim sukcesem.

Usługa zarządzania nieruchomościami wakacyjnymi jest odpowiednia dla wszystkich właścicieli apartamentów wakacyjnych w Bułgarii w miejscowościach od Buras do Elenite i jest dostosowana do Twoich potrzeb i budżetu.

Bez względu na wielkość Twojego apartamentu, zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie, aby zwiększyć Twoje dochody.

POMAGAM CI NA KAŻDYM KROKU!

Na pewno docenisz naszą pomoc, zwłaszcza jeśli nie mieszkasz w Bułgarii.

Pomagamy naszym klientom we wszelkich potrzebach, jakie mają będąc daleko od swojego wakacyjnego domu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zakupy, nadzór nad zewnętrznymi dostawcami, takimi jak pracownicy budowlani lub hydraulicy, czy pomoc w sytuacjach awaryjnych, zawsze możesz na nas liczyć.

PRZECHOWYWANIE KLUCZY W BEZPIECZNYM MIEJSCU

Posiadanie kluczy to kolejna część naszej usługi zarządzania nieruchomościami. Zawsze przechowujemy Twoje klucze w naszym biurze, aby się nie zgubiły. A jeśli Twoi goście zgubią klucze lub zostawią je na terenie posesji, zawsze mamy zapasowy komplet.

UTRZYMANIE NIERUCHOMOŚCI W NAJLEPSZYM STANIE

Kupno nieruchomości na wynajem to inwestycja. Właściciele nieruchomości chcą mieć wysokie obłożenie, ale jednocześnie muszą utrzymywać jak najwyższą wartość inwestycji. Nieruchomości wakacyjne zużywają się szybciej niż prywatne ze względu na większą liczbę osób korzystających z ich udogodnień.

Nasza firma dba o to, aby szybko reagować na drobne usterki i niezwłocznie je usuwać.

Usługa utrzymania nieruchomości pomaga utrzymać Twój dom wakacyjny w idealnym stanie przez cały czas. Twoja nieruchomość zawsze będzie wyglądać jak nowa dzięki usługom Bulgaria Okiem Tubylca Ltd.

Odpowiednie zarządzanie najmem pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy i kłopotów. Dbamy o to, aby wszystko było dobrze dopasowane do potrzeb gości i właścicieli nieruchomości.

TWOJA NIERUCHOMOŚĆ WAKACYJNA W DOBRYCH RĘKACH

Naszym najwyższym priorytetem jest utrzymywanie Twojej nieruchomości wakacyjnej w idealnym stanie przez cały czas. Zanim goście wejdą do apartamentu, upewniamy się, że wszystko działa poprawnie i czy nie zostały wyrządzone żadne szkody przez poprzednich gości.

Jak najszybciej organizujemy wszystko, co niezbędne, aby naprawić ewentualne usterki. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi profesjonalistami, gdy potrzebna jest pomoc firmy zewnętrznej (hydraulik, elektryk, …).

PODSTAWOWA KONSERWACJA W CENIE

Podstawowe prace, która nie wymaga profesjonalnej uwagi, są zwykle wliczona w cenę naszej usługi. Dbamy o wszystkie szczegóły.

Żarówki są na bieżąco sprawdzane i wymieniane w przypadku stłuczenia, usuwania zacieków po twardej wodzie, dokręcania śrub, czyszczenia ścian i natychmiastowego usuwania drobnych uszkodzeń.

Naszą ofertę wyróżniają trzy pakiety dla właścicieli nieruchomości w Bułgarii i dedykowana jest wyłącznie klientom naszej Agencji Nieruchomości.

Pakiet

Różany

Po przeprowadzaniu naszych klientów kompleksowo przez proces sprzedaży, możemy zaproponować dodatkowo usługę, na której elementy składa się:

 • Możliwość organizacji modernizacji od małych poprawek do kapitalnych remontów
 • Zakup mebli i innego wyposażenia apartamentu.
 • Kontakt z administracją budynku
 • Pobieranie rachunków i w razie potrzeby ich opłacanie
Zapytaj o pakiet

Zadzwoń zapytaj o ofertę

Pakiet

Bursztynowy

Po przeprowadzaniu naszych klientów kompleksowo przez proces sprzedaży, możemy zaproponować dodatkowo usługę, na której elementy składa się:

 • Całoroczna opieka nad apartamentem (wizyty w apartamencie, sprawdzanie jego stanu, wietrzenie itp.)
 • Możliwość organizacji modernizacji od małych poprawek do kapitalnych remontów
 • Umówienie i nadzorowanie prac specjalistów takich jak np. elektryk, hydraulik itp.
 • Zakup mebli i innego wyposażenia apartamentu
 • Kontakt z administracją budynku
 • Pobieranie rachunków i w razie potrzeby ich opłacanie
 • Oddamy do twojej dyspozycji narzędzie do pozyskiwania najemców
 • Sam decydujesz komu i w jakim terminie i na jakich warunkach wynajmujesz swój apartament
 • Wydawanie kluczy w naszym biurze lub dostarczenie ich do skrytki w apartamencie
 • Sprzątanie apartamentu wraz z praniem bielizny hotelowej i uzupełnieniem podstawowej chemii, kosmetyków, środków higienicznych,  płatne wg cennika
 • kontrola stanu apartamentu po pobycie gości
 • możliwość zamówienia transferu lotniskowego
 • na życzenie pakiety powitalne (woda, owoce, słodycze. Wino itp.)
 • pomoc w innych kwestiach ustalana indywidualnie
Zapytaj o pakiet

Zadzwoń zapytaj o ofertę

Pakiet

Turkusowy

Dedykowany właścicielom, którzy chcą mieć spokojną głowę o wynajem swojego apartamentu i w całości powierzą nam zarządzanie najmem. Zajmiemy się kompleksowo przygotowaniem apartamentu do najmu, wykonamy zdjęcia, pozyskamy najemców. To nasza firma stanie się wynajmującym, my będziemy wystawiać faktury gościom, my będziemy pobierać płatności, zajmiemy się sprzątaniem. Nasi goście mogą liczyć zawsze na nasze wsparcie podczas swoich wakacji w Bułgarii od momentu rezerwacji wakacji po ich zakończenie. A tobie pozostanie cieszenie się uzyskanym zyskiem z najmu. Opcja turkusowa, nie łączy się z innymi pakietami.

Zapytaj o pakiet

Zadzwoń zapytaj o ofertę

Zobacz nasze kompleksy wakacyjne na wynajem w Bułgarii

Komfortowe apartamenty znajdujące się w świetnej lokalizacji oraz wyposażone w dodatkowe atrakcje (widok na morze, basen, pole golfowe) sprawią, że na pewno wakacje będą udane!

poprzednie zdjęcie
następne zdjęcie
Sprawdź wszystkie nasze kompleksy