Nieruchomości Bułgaria – Sprzedaż

Bułgaria

NIERUCHOMOŚCI BUŁGARIA

Zapraszamy na stronę internetową naszej agencji nieruchomości:

www.apartamentyokiemtubylca.pl

Gdzie znajduje się szeroka oferta apartamentów na sprzedaż.

Witaj w Bulgaria Okiem Tubylca LTD – najlepsze nieruchomości na sprzedaż w Bułgarii – cieszymy się, że to właśnie z Nami postanowiłeś postawić pierwszy krok do znalezienia wymarzonego wakacyjnego apartamentu w Bułgarii.

Nasza profesjonalna i rzetelna obsługa oraz troska o Wasze potrzeby i interesy jest powodem, dla którego sprzedajemy setki apartamentów rocznie, przez co staliśmy się liderem sprzedaży apartamentów wśród polskich Klientów.

Pomożemy Ci znaleźć swoje miejsce pod słońcem!

Skontaktuj się z nami, chcemy poznać Twoje oczekiwania co do apartamentu w Bułgarii . Zadaj nam tyle pytań, ile chcesz na temat konkretnych nieruchomości jak i całego regionu. Nie ma nieistotnych pytań – na wszystkie odpowiemy. Otrzymasz również komplet informacji o przebiegu całej transakcji – w tym wszystkich kosztów – dowiesz się jak Bułgaria Okiem Tubylca LTD gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

Mieszkamy na stałe na Bułgarskim Wybrzeżu, znamy najlepsze miejsca w okolicy, najlepsze plaże oraz najlepsze bary i restauracje, a przede wszystkim wiemy które kompleksy wakacyjne, apartamentowce są godne polecenia, które byłyby dobre do zakupu pod kątem Twoich oczekiwań, a także które będą dobrą inwestycją, dającą solidny zwrot z wynajmu lub rokującą sprzedażą z zyskiem.

Spodobał Ci się apartament z naszej oferty i zastanawiasz się jak go kupić ? To proste. Jeżeli chcesz przeprowadzić całą transakcję szybko i sprawnie – przyjeżdżasz do Bułgarii tylko raz – obejrzeć apartament i podpisać akt notarialny za jednym zamachem. Wszystko będzie przygotowane, wystarczą raptem dwa dni pobytu. Wszystkie pozostałe formalności, w tym podpisanie umowy rezerwacyjnej / przedwstępnej można przeprowadzić zdalnie. Możemy również przeprowadzić transakcję w całości na odległość i na podstawie pełnomocnictwa zawrzeć akt notarialny w Twoim imieniu.

Jeśli natomiast podobają Cię apartamenty, ale nie masz pewności, nigdy wcześniej nie byłeś w Bułgarii to zapraszamy na mały rekonesans. Jesteśmy na miejscu cały rok, zorganizujemy Ci pobyt, pokażemy nasze kompleksy i apartamenty. A przy okazji, będziemy mogli się lepiej poznać.

Zajmujemy się sprzedażą i obsługą posprzedażową od A do Z także w procesie zarządzania najmem. Po zakupie apartamentu w Bułgarii dajemy możliwość zorganizowania zdalnie jego modernizacji, remontu, zakupu mebli lub innych potrzebnych przedmiotów. Tak aby apartament był w pełni gotowy na przyjazd jego nowych właścicieli.

Od naszego zespołu który tu mieszka uzyskasz wszystkie potrzebne porady eksperckie, w tym informacje o obszarach, cenach, szkołach, opiece zdrowotnej, sklepach i wszystkich innych kwestiach, potrzebnych do życia w Bułgarii lub posiadania apartamentu w celach wakacyjnych, inwestycyjnych

Pamiętaj. Po sprzedaży nadal jesteśmy tu – na miejscu – dla Ciebie. Możemy polecić kompetentnych lokalnych handlowców lub innych usługodawców i pomóc w poruszaniu się po procesie prawnym. Zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową, dzięki czemu zawsze możesz przyjść do nas po pomoc, gdy jej tylko potrzebujesz.

Bulgaria Okiem Tubylca to miejsce w którym sprzedaje się marzenia

Bulgaria Okiem Tubylca LTD. Agencja Nieruchomości

Biuro sprzedaży:

Hotel Bisser, lok 8  Słoneczny Brzeg

tel.: +359 87 6320929

tel.: +48 513 618 753

Sprawdź nasze oferty na stronie:

www.apartamentyokiemtubylca.pl