BLOG

Bułgaria – piękne miejsca – część 1 z 14

11/06/2021

Bułgarskie Wakacje są idealne nie tylko dla miłośników przyrody lub plaży, kraj jest również pełen wielu niesamowitych zabytków i miejsc kulturalnych! W rzeczywistości jest to kraj o niemal nieograniczonych możliwościach. Piękne wybrzeże Morza Czarnego, wysokie góry i żyzne równiny, parki narodowe i wodospady, rezerwaty przyrody i obszary chronione, bagna i tereny podmokłe, jeziora lub jaskinie, wspaniałe możliwości uprawiania turystyki pieszej i narciarstwa…

Na prawym dopływie rzeki Iskar znajduje się największa jaskinia krasowa Bułgarii i prawdopodobnie Europy, zwana Prohodna – Oczy Boga. Wysokość jaskini od 29 metrów do 43 metrów, a jej długość wynosi 265 metrów.

Dzięki gładkim ścianom wnętrze wygląda jak gotycka katedra. Surrealistyczne wrażenie potęguje dwa okrągłe okna skalne w suficie. To niesamowita naturalna formacja, która ledwo znajduje żadnego konkurenta w Europie.

Zobacz nasze kompleksy wakacyjne na wynajem w Bułgarii

Komfortowe apartamenty i nieruchomości w Bułgarii,  znajdujące się w świetnej lokalizacji oraz wyposażone w dodatkowe atrakcje (widok na morze, basen, pole golfowe) sprawią, że na pewno wakacje będą udane!

poprzednie zdjęcie
następne zdjęcie
Sprawdź wszystkie nasze kompleksy