BLOG

Kierunek Bułgaria to najlepszy wybór na wczasy w 2023! Słoneczny Brzeg czy Sveti Vlas i Elenite?

18/01/2023

Jeśli zastanawiasz się gdzie jechać na wczasy kierunek Bułgaria, bez wątpienia będzie najlepszym wyborem na wakacje 2023, Bułgaria jest dobrym pomysłem. Można tam dojechać samochodem, pobyt nie kosztuje za wiele, a do tego jest sporo ciekawych miejsc do zobaczenia. Przekonajcie się sami.

Bułgaria jest położona w południowo – wschodniej Europie na Bałkanach. Chociaż kierunek Bułgaria cieszy się coraz większą popularnością, to wciąż jest w nim wiele miejsc wartych odkrycia. Co jest wyjątkowego w tym południowoeuropejskim państwie? Oto pięć ciekawych rzeczy do zobaczenia podczas wakacji w Bułgarii w 2023 roku.

Twoje wczasy w Bułgarii 2023. Te pięć rzeczy naprawdę warto zobaczyć

Listę pięciu wyjątkowych rzeczy w Bułgarii trzeba zacząć od przyrody. Warto wiedzieć, że lasy pokrywają około 35 procent kraju. Bułgaria ma dwa miejsca wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO ze względu na walory przyrodnicze:

Pisząc o oryginalnych formach skalnych w Bułgarii nie można nie wspomnieć o Skałach Bełogradcziku oraz pomniku przyrody „Kamiennym Lesie„.

Oprócz niezwykłej przyrody warto zapoznać się z historią i kulturą Bułgarii. Na pewno warto zobaczyć trzy poniższe miejsca:

Sprawdź nasze apartamenty na wynajem wakacyjny, www.bulgariaokiemtubylca.pl

A może myślisz o zakupie nieruchomości w Bułgarii? Koniecznie odwiedź stronę naszej agencji nieruchomości znajdziesz tu wiele fantastycznych apartamentów na sprzedaż w takich miejscowościach jak Słoneczny Brzeg, Sveti Vlas, Elenite i innych

Oferty dostępne pod tym linkiem:

www.apartamentyokiemtubylca.pl 

Zobacz nasze kompleksy wakacyjne na wynajem w Bułgarii

Komfortowe apartamenty i nieruchomości w Bułgarii,  znajdujące się w świetnej lokalizacji oraz wyposażone w dodatkowe atrakcje (widok na morze, basen, pole golfowe) sprawią, że na pewno wakacje będą udane!

poprzednie zdjęcie
następne zdjęcie
Sprawdź wszystkie nasze kompleksy