BLOG

Moja przygoda z Bułgarią

31/01/2021

Moja przygoda z Bułgarią rozpoczęła się kilka lat temu, gdy z grupą znajomych postanowiłem wybrać się na przedłużoną majówkę do Złotych Piasków, przyznam szczerze że akurat ten kurort mnie nie urzekł, piękne plaże ładna pogoda jak na maj ale czegoś mi brakowało. Były to wyjazd typowo zorganizowany przez biuro podróży zawieźli nas do hotelu, nakarmili polali kolorowe drinki no ale smak wszystkiego w hotelu pozostawiał wiele do życzenia.

Postanowiliśmy pozwiedzać Bułgarię.

Odkryliśmy przepiękny przylądek Kaliakra gdzie widzieliśmy delfiny, Warnę, Pałac i Ogrody Bałcziku.

Kolejna nasza wycieczka odbyła się do Nesebyr – i tu wszystko się zaczęło…

Nesebyr zwany Perłą Morza Czarnego nas zachwycił, można było go chłonąć godzinami spacerując wąskimi uliczkami i delektując się Bułgarską kuchnią w niezliczonej ilości tawern, knajpek i restauracji tu każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego te ceny ? zawsze na wakacjach przeliczaliśmy euro na złotówki 🙂 a tu pyszne piwko w uroczej knajpce z widokiem na morze za 4 zł ?

​Chcieliśmy więcej więc po krótkim czasie wróciliśmy tym razem już do Słonecznego Brzegu skąd do Nesebyr można wybrać się spacerem, oglądaliśmy mieszkania do kupienia które są w tak atrakcyjnych cenach jak Bułgarskie piwo 🙂 odkrywaliśmy Bułgarskie sklepy, ich typowe knajpy poznawaliśmy Bułgarów.

Po jakimś czasie gdy już byłem trochę mądrzejszy postanowiłem swoją wiedzą dzielić się na specjalnie do tego stworzonej grupie

Bułgaria Okiem Tubylca

na którą was serdecznie zapraszam znajdziecie tu informację o tanich sklepach, miejscach wartych zwiedzenia, rekomendacje restauracji i wiele innych ciekawych informacji 🙂

Kliknij i dołącz do nas 🙂 https://www.facebook.com/groups/BulgariaOkiemTubylca

Zobacz nasze kompleksy wakacyjne na wynajem w Bułgarii

Komfortowe apartamenty i nieruchomości w Bułgarii,  znajdujące się w świetnej lokalizacji oraz wyposażone w dodatkowe atrakcje (widok na morze, basen, pole golfowe) sprawią, że na pewno wakacje będą udane!

poprzednie zdjęcie
następne zdjęcie
Sprawdź wszystkie nasze kompleksy